Domovská stránka › Videa

Videa

5. třída – Červená Karkulka

Stáhnout video

• cervena-karkulka.mp4 (165 MB)
  • cervena-karkulka.avi (93.4 MB)
  • cervena-karkulka.webm (82.5 MB)
  • Ve 2. pololetí 4. třídy jsme s paní učitelkou Katkou Sládkovou nacvičili operku Červená Karkulka od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Vyrobili jsme kulisy, sehnali kostýmy, Kristýna doprovázela zpěváky na akordeon, Lenka na flétnu. Představení jsme předvedli mladším spolužákům i dětem v mateřských školách. Vrcholem bylo vystoupení na zahradní slavnosti k výročí založení školy 16. 9. 2012.

5. třídaKoncert v mateřské škole

• koncert.mp4 (194 MB)
  • koncert.avi (241 MB)
  • koncert.webm (114 MB)
  • V 5. třídě jsme s paní učitelkou K. Sládkovou připravili na Den hudby v naší škole koncert pro spolužáky. Uplatnil se každý, kdo uměl zpívat nebo hrát na nějaký hudební nástroj. V naší třídě máme hodně dobrých muzikantů. Vystupovali jsme také v mateřské škole.

5. třída – Výlet v Nové Peci – Zažívací drama

• novapec.mp4 (433 MB)
  • novapec.avi (493 MB)
  • novapec.webm (121 MB)
  • Na konci 5. třídy jsme podnikli školní výlet do Nové Pece. Jeden z večerů byl věnován scénkám na téma Zažívací drama. V té době jsme se totiž učili o trávicí soustavě v přírodovědě.

7. třídaLyžařský výcvik

• lyzak.mp4 (450 MB)
  • lyzak.avi (457 MB)
  • lyzak.webm (81.4 MB)
  • V 7. třídě jsme vyrazili na lyžařský kurz na Kramolín. Bydleli jsme v penzionu Kobylnice. Kromě lyžování jsme se vyřádili jedno odpoledne v aquaparku ve Frymburku a také jsme vyzkoušeli běžky. Většina z nás na nich stála poprvé.

7. třídaBeruščí tábor v Počátkách

• pocatky.mp4 (554 MB)
  • pocatky.avi (552 MB)
  • pocatky.webm (68.9 MB)
  • Na závěr školního roku naše třída 7.C vyrazila na Beruščí základnu na Vysočinu. Prožili jsme dva báječné dny, ve kterých jsme si vyzkoušeli různé aktivity s nádechem dobrodružství a adrenalinu. Výlet pro nás naplánovala naše třídní učitelka Petráňová. Byli jsme rádi, že s námi jela i paní učitelka Hermannová.

8. třídaDotkni se vědy

Stáhnout video

• dotkni-se-vedy.mp4 (2.63 GB)
  • dotkni-se-vedy.avi (1.93 GB)
  • dotkni-se-vedy.webm (1.72 GB)
  • 9. třída – Společné čtení s prvňáčky

Stáhnout video

• spolecne-cteni.mp4 (115 MB)
  • spolecne-cteni.avi (116 MB)
  • spolecne-cteni.webm (162 MB)
  • 9. třída – Rozlučkové video 9.C

• rozlucka.mp4 (440 MB)
  • rozlucka.avi (381 MB)
  • rozlucka.webm (488 MB)
  • Toto video bylo promítáno na slavnostním rozloučení s deváťáky v Kině Luna, jeho autor Petr Pivoňka za něj sklidil velký aplaus.