VTIPY

Pegas .:. Vtipy

Chseš se pobavit?

Pepíček

Dobrý den, paní učitelko. Pepíček nemůže jít do školy je nemocný. V pořádku a kdo volá? můj táta.

Pepíček se ptá maminky. Maminko můžu se dívat na televizi? Maminka odpoví ano, ale nezapínej jí.

Maminka říká Pepíčkovi. Pepíčku netahej kočku za ocas. Pepíček odpoví, já ji jen držím, ona se tahá sama.

Učitel říká třídě. Jste tak slabí v matematice, že vás 60% propadá. Přihlásí se Pepíček a říká. Ale pane učiteli, tolik nás tu neni.

Policajti

Zpráva z novin. V obchodě v centru Brna došlo k vloupání. Přivolaní policisté začali hned střílet po pachateli. Mezi zraněnými a mrtvími nebyl pachatel nalezen.

Muž si opře o budovu parlamentu kolo. A někdo na něj volá. Hej ty tam, to tam nesmíte dávat, tudy chodí poslanci. a poté policajt vykřekne. To je v pohodě, vy máte zámek.

Vyšetřovatel se ptá postiženého. Tvrdíte, že vás někdo při rvačce napadl holí a zranil. Proč jste se nebránil? Nemohl jsem, když jsem měl v náruči jeho manželku.

Blondýnky

Jak poznáte, že fax poslala blondýna? …Nalepila na něj známku.

Jsou dvě blondýny na nadraží a jedna povída: Človeče mě je nějaká zima na ruce. A ta druhá na to: Tak si je strč do kapsi. První na to: Ja nemůžu mám v ní rukavice.

Jakou dostanete odpověd od blondýnky zeptáte-li se jí, zda vám svítí blinkry? Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano..