zpět na seznam stránek

Vtipy

Pes Eliška(Muffin) : : : Vtipy : : : stranka

Tady sranda stojí

"Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozný nemocný. " V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."

"Tak co Pepíčku, jaký je váš nový učitel?" "Hodný a zbožný, tati." "Zbožný???" "Ano. Při každé mé odpovědi jenom říká: Pane bože, pane bože.

Pan učitel zadává ve škole slohovou úlohu na téma: Co bych dělal, kdybych byl majitel velké firmy.Všichni se pustí do práce, jenom Pepíček nic. Učitel:"Proč nic nepíšeš?" Pepíček:"Čekám na sekretářku!"

O blondýnkách

Víte proč blondýnka sedí na topení? Spaluje tuky.

Dvě blondýnky hrají tenis. Ta první říká:"Šach mat!" A ta druhá:"Neřvi, tady nejsi na fotbale."

Stojí dvě blondýnky na zastávce. Prví říká:"Kolikátkou jedeš? Já jedničkou." Druhá říká:"Já dvojkou." První říká:"Hele, dvanáctka, můžeme jet spolu."

Cestování

Už dva dny cestuje skupina lidí po poušti. Průvodce za nimi přijde a říká:"Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu." "Tak nejdřív tu špatnou,"odpoví unavení turisté. "Všechno, co můžeme jíst, je písek." "Aha, a ta dobrá?" "Máme obrovské zásoby jídla."

Dva muži v silně podnapilém stavu se vracejí domů z oslavy autem."Pepo, nejedeš jaksi rychle?" ptá se jeden. "Já? Já myslel, že řídíš ty!"

Přijde turista do hotelu: "Přál bych si pokojs tekoucí vodou." "Tak to jste přišel pozdě, pane, včera nám opravili střechu."