zpět na seznam stránek

zasměj se vtipům

Český Krumlov::::: Vtipy::::: Parkour
O Blondýnách

Blondýna říká manželovi: Běž zalít zahradu. Manžel odpoví: ale vždyť tam prší. Blondýna: Tak si vezmi deštník.

Víte, proč dává blondýna do buchty lžíci? V receptu stálo jedna polévková lžíce...

Víte, jak se už ve škole pozná blondýna? Když učitelka maže tabuli, blondýna gumuje sešit.

Otočí se učitelka křičí: Kdo se pořád otáčí?! Pepíček: Země. Učitelka: Kdo to řekl? Pepíček: Galileo Galilei!

Učitelka se ptá Pepíčka: Který pták je nejchytřejší? Pepíček: Vlaštovka. Učitelka: Proč si to myslíš? Pepíček: Protože na začátku školy odlétá.

Pepíčku, vyjmenuj dvě zájmena. Pepíček: Kdo, já? Učitelka:Výborně, píši ti jedničku.

O Policajtech

Stala se vražda před kinem, ale policajti nevěděli, jak se píše kino. Tak odtáhli mrtvolu před Kaufland.

Víte, proč mají policajti kulaté domy? Aby je z rohu nikdo nenapadl.

Víte, proč mají policajti v autě květináče? Aby mohli sázet pokuty.