Vtipy zpět ne seznam stránek

Tady se můžeš zasmát

informace ::: vtipy ::: odkazy na díly

O pepíčkovi

"Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."

Pepíček se pta maminky: "Maminko, můžu se dívat na televizi?" Maminka: "Ano, Pepičku, ale nezapínej ji."

Maminka říká : "Pepíčku, netahej kočku za ocas." Pepíček odpoví: " Já ji jen držím, ona se tahá sama."

Maminka Pepíčkovi: "Zase si na tebe stěžovala učitelka." Pepíček: "Co pro ti mně pořád má! Vždyť už jsem ve škole týden nebyl!!!"

O škole

Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, v jedné ruce mám osm lahví vína a v druhé taky, co tedy mám?" Pepíček odpoví: "Problémy z pitím, paní učitelko."

Syn železničáře se vrátí první den zklamaně ze školy. "Co se ti stalo?" ptá se ho otec. "Ale říkali jste mi, že půjdu do první třídy a zatím jsou tam jen dřevěné sedadla!"

Ptá se otec na třídní schůzce: "Je to pravda, že náš syn mívá originální nápady?" "Ano,"přisvědčuje učitel, "zejména v pravopise!"

Učitel pracovní výchovy dovolil žákům v dílně, aby si každý udělal to, co doma potřebuje. Jeden dělal poličku, druhý věšák, jen Petřík pořád hobloval silné prkno. "Co to bude?" vyzvídal učitel. "Nic, já jen potřebuji hobliny do klece pro křečka."

O politice

Přijde David Rath do restaurace a povídá: "Dejte mi prosím něco, co v politice nemáme!" Paní odpoví: "Je libo mozeček?"

Jde takhle jednou Bůh po Praze a nese pytel plný mag.... Najednou zakopne a mag... se vysypou. Bůh se naštve a říká:"No nic, sbírat je už nebudu, vládu a parlament budou mít prostě tady".

Proč mají včely med? Protože mají královnu. Kdyby měli prezidenta, tak mají hov...

Jak dlouho trvá cesta okolo světa? 23 let. V roce 1945 jsme okupanty vyhnali zpět na západ a v roce 1968 přišli z východu.

zpět na úvodní stránku