Máš rád vtipy Fotografování ::: Příslušenství k fotografování ::: Vtipy

Vtipy

Víš, proč žárovka svítí? Protože jí to pálí.

Přijde Pepíček za maminkou, že ho bolí hlava. "Maminko, mě bolí hlava." Maminka mu odpoví: "Víš Pepíčku, musíš hodně pít." Pepíček: "Dobře, takže kde je kořalka?"

Pepíček sedí ve vlaku a žvýká žvýkačku. Přisedne si k němu stará paní. Po 5 minutách mu stařenka řekne: "To je od tebe moc hezké, že mi tu tolik věcí vyprávíš, ale já jsem hluchá."

Pepíček prosí tátu: "Tati, kup mi buben." "Nekoupím, budeš mě rušit při práci." Pepíček: "Neboj, budu bubnovat jenom, když budeš spát."

Blondýnka jde do elektra a říká: "Můžu dostat tuto televizi?" "Ne, blondýnkám ji neprodáváme." Druhý den se blondýnka naštve a nabarví si vlasy na černo. Takto se vydá znovu do toho samého elektra. Zase uslyší od prodavače stejnou odpověď:"Blondýnkám neprodáváme." "Jak víte, že jsem blondýnka?" "Protože to není televize ale mikrovlnná trouba."