Moje vtipy

Domácí zvířátko:::: Vtipy:::: Stránka

Pepíček se ptá maminky: Maminko, můžu se dívat na televizi? Maminka: Ano, Pepíčku, ale nezapínej ji."

Pepíčku, řekni dvě zájmena! "Kdo? Já?" "Výborně Pepíčku."

"Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta"

O škole

Přišel pán za ředitelem cirkusu, jestli by prý nemohl dělat klauna. "A jakou máte praxi?" zajímá se ředitel. "Dělal jsem na učilišti mistra a byl jsem všem pro smích"

Maminka: "Jak se Ti líbil první den ve škole?" Syn: "Co, první? To tam budu muset jít znovu?"

Víte, jaký je rozdíl mezi rohlíkem a školou? Rohlík je potrava a škola je otrava.

O zvířatech

Ráno stojí před obchodem dlouhá fronta zvířátek. Zajíc se snaží dostat dopředu. Medvěd ho popadne za uši a hodí ho na konec fronty. Celé se to opakuje třikrát. Zajíc už toho má dost a řekne: "Já ten obchod dneska neotevřu."

Rybář chytne zlatou rybu a ptá se jí: „Splníš mi tři přání?” „Kolikrát ti mám říkat, že mám žloutenku.”

Ptá se dinosaurus své maminky:"Maminko, až umřu, půjdu do nebe?" "Maminka odpoví:"Ach ne, synku, do muzea."