zpět na seznam stránek

Ftípky pro lepší den

Zvířata

V ZOO: "Tati, přoč na nás ta gorila za sklem tak hnusně čumí?" "Psst, tiše, děti! Jsme teprve u pokladny!"

Jde vlk s liškou po pasece a strašně se nudí. Najednou uvidí zajíce, jak se opaluje na pařezu. Vlk povídá lišce: "Dáme mu do držky, ať je nějaká sranda." Přijdou k němu a povídají: "Hej zajíci, máš naopak kšiltovku!!" ... no a zmlátí ho jak prase... ... na druhej den na pasece opět vládne tvrdá nuda. Vlk povídá lišce: "Víš co, zmlátíme zase zajíce, ale aby neřekl, že ho mlátíme jenom tak, budeme po něm chtít cigáro. Když ho nebude mít, dostane do držky, když bude mít s filtrem, budeme chtít bez filtru a nebo naopak, takže stejně dostane." Dojdou k pařezu a liška říká: "Hej zajíci, máš cigáro?!" Zajíc na to: "Jasně, že mám, a jaký chcete, s filtrem nebo bez filtru?" Vlk: "Ty smrade, máš naopak kšiltovku..."

Potkají se dva chlapi v parku při venčení psů, jeden z nich má na vodítku dva přerostlé pittbully, sotva je udrží, a druhý pískově žlutého, divně vypadajícího psa. Začnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláčkům: "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasů. Po chvilce se mela utiší a v kaluži krve a hromadě chlupů stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullů se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papírů a dva roky piplání v čoudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ještě štěňátko. Akorát mu pořád stříhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

O Čaku Norysovi

Chuck Noris nemusí mít se ženou sex. Jeho nebezpečnej pohled ve znělce na orgazmus stačí.

Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá.

Když Chuck Norris navštívil Vatikán, papež se k němu přišel vyzpovídat.

Černý Humor

Prijde doktor za pacientem po težké autohavárii a povídá: "Mám pro vás dve zprávy dobrou a špatnou. Ta špatná: Po té havárce jsme vám museli amputovat obe nohy." "A jaká je ta dobrá?" ptá se znicený pacient. "UŽ MÁM KUPCE NA VAŠE BOTY!"

Čínští kati jsou pyšní na své mistrovství. Jeden z nich říká své oběti: "Můj úder mečem bude tak dokonalý, že ho ani nepocítiš!" Odsouzenec skepticky kroutí hlavou. "Vsaďmě se!" Vsadí se. Vzápětí řekne kat: "Hotovo. Cítil jsi něco?" "Nic. Co jsem měl cítit?" "Zkus sklonit hlavu."

Tak jak bylo na školním výletě? vyzvídá maminka od své dcery, která se vrátila domů. Senzačně, nejkrásnější výlet jásá dceruška. Hned ráno spadla paní učitelka do propasti a museli jsme celý den na ni házet kamení, než přestala křičet.

Druhá stránka <3