Seznam stránek

Úvodní stránka:::HAHAHAHAHA (vtipy):::Obrázky

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

O koslivcích

Jaký je oblíbený hudební nástroj koslivců??? TROMBONE!

Co uděláte když vidíte kostlivce běžet po ulici??? VYSKOČÍTE Z KŮŽE A PŘIDÁTE SE K NĚMU!

Proč jsou kostlivci špatní v matematice??? ASI NA TO HOLT NEMAJÍ MOZEK!

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do zoo. Od první chvíle, kdy tam vejdou, Pepíček nadšeně výská: "Jéé, opička, mamí, koukej, opička!" "Ticho, Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"

"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Všichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Chuck Norris

Jen Chuck Norris vás dokáže uškrtit bezdrátovou myší.

Chucka Norrise uštkla kobra královská. Po 5 dnech strašlivých bolestí ta kobra zemřela.

Chuck Norris se dokáže tak rychle probudit, že přistihne sám sebe jak spí.