úvodní stránka -_- vtipy -_- fotogalerie

MOJE VTIPY :)

o Pepíčkovi

Přijde Pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení. Tatínek povídá: "Tak hrozné vyvědčení jsem ještě neviděl!" A Pepíček povídá:" Já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech..."

"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."

Oznamuje tatínek rodině:"Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři...Proč brečíš, Pepíčku?""Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."

o Chuckovi

Kalendář Chuck Norrise po 31. březnu pokračuje přímo na 2. duben, protože z Chucka si nikdo apríl dělat nebude.

Chuck Norris už je deset let po smrti, ale smrt se mu to neodváží říct.

Chuck Norris dokáže zneškodnit bombu i po výbuchu.

Černý humor

Sedí indián u vodopádu a kouká na svou ženu jak pere prádlo.V tom z vodopádu spadne kámen jeho ženě na hlavu a zabije ji.Indián zkušeně: "To už je třetí pračka, kterou mi zničil vodní kámen."

Šly děti po minovém poli a rozhazovaly rukama... některé i 30 metrů!

Holčička: "Tatínku, já bych chtěla na Vánoce pejska."Tatínek: "Nevymejšlej kraviny. Bude kapr jako vždycky!"