Tady se budeš hodně smát.

ODKAZY

Český Krumlov÷÷ Vtípky÷÷ VALVE kecání

O pepíčkovi

"Pepíčku, chodíš rád do školy?" "Chodím rád do školy i ze školy, jenom to mezi tím mě nebaví."

Maminka říká : "Pepíčku, netahej kočku za ocas." Pepíček odpoví: " Já ji jen držím, ona se tahá sama.

Učitel říká třídě: "Jste tak slabý v matematice, že vás 60% propadá." Přihlásí se Pepíček a říká: "Ale pane učiteli, tolik nás tady přece ani není."

Škola

Škola Přijde Pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl."A Pepíček povídá: "Já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech."

"Kdo z vás mi řekne, k čemu nám slouží dřevo?" ptá se učitelka ve škole.Pepíček se hlásí: "Prosím, prosím z něho se vyrábí stromy!"

Roman dostal ve škole pětku z matiky a jedničku z hudebky.Přišel domů a otec na něj spustí: "Tak ty dostaneš pětku z matiky a pak si ještě prozpěvuješ!?!"

Zvířata

„Můj pes Azor je strašně inteligentní.““Můj Alík taky. Každý den mi kupuje noviny!““Já vím. Azor mi to říkal!“

Zvířata, rostliny "Tatí, co je to kamzík?" ptá se Pepíček tatínka."To je taková blbá ryba." odpovídá tatínek. "Ale vždyť skáče po horách." "No tak vidíš, jak je blbá!"

Jde zajíc a uvidí, jak medvěd leze na strom."Medvěde, proč lezeš na ten strom?" "Jdu na jablka." "Ty jseš ale pitomej, vždyť to je bříza." "To nevadí, já mám jablka s sebou."