Vtipy

labrador vtipy životopis

Tady nikdy nebudeš smutný

O ZVÍŘATECH

Ptá se hádě táty hada"Tati jsme jedovatí?" "Ne proč se ptáš?" "Kousnul jsem se do jazyka"

Na dveře chlívku zaklepe vlk a povídá: " Kůzlátka, děťátka, otevřete!Já jsme vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla!"A zevnitř se ozve:"Jdi někam vlku! My jsme sirotci."

Rybář chytil zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem:"Když mě pustíš, tak ti splním tři přání." Rybář na to kouká jako zjara, a jěště než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá:"nepouštěj ji, kecá!"

O ŠKOLE

Žák:"Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou."Učitel:"to už je potřetí. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ní poznámku."

Tati, přeložily mě do zváštní školy. Výborně synku, když na to máš, tak studuj.

Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude? Jedna, ta mrtvá. Ostatní uletí.

O RODINĚ

"Hele, stará, už si někdy viděla slepici štěkat? Tak se podívej do zrcadla..."

"Drahý, dneska se mi zdálo, že jsi mi koupil nový kožich!" "No a co, ty mi ani nepoděkuješ?"

Žena budí muže:"Někdo se vloupal do baráku." "A co mám dělat?" "Jdi a vzbuď psa!"