Zpět na seznam stránek

ZÁBAVNÉ VTIPY

Moje stránka
Úvod** Mochýto a Maršmín** Vtipy
Moje oblíbené vtipy

Pepíček

Pepíček sedí ve vlaku a žvýká žvýkačku. Přisedne si k němu stará paní a po 5 minutách mu řekne: "To je od tebe moc hezké, že mi tu tolik věcí vyprávíš, ale já jsem hluchá."

Malý Pepíček přijde za tatínkem: „Tati, umíš psát potmě?“ „Myslím, že ano,“ povídá tatínek, „co chceš, abych napsal?“ „No,“ povídá Pepíček, „jen mi podepiš vysvědčení.

Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: "Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím." "To klidně můžete," odvětí Pepíček, "je pár větví nade mnou!"

Blondýnky

Říká brunetka blondýnce: "To bylo včera hrozné, když vypadl ten proud, co? Já strávila dvě hodiny ve výtahu." A blondýnka na to: "To nic není, já jsem včera při výpadku proudu trčela pět hodin na jezdících schodech."

Víte, proč blondýna v noci křičí? Protože oslepla.

Stojí blondýnka, brunetka a černovláska před zrcadlem pravdy a černovláska povídá: "Já myslím, že jsem nejhubenější na světě" a zrcadlo ji vcucne dovnitř. Brunetka povídá: "Já myslím, že jsem nejkrásnější na světě" a zrcadlo ji vcucne. Blondýna řekne: "Já myslím..." a vcucne ji to .

Zvířata

Přijde zajíc do obchodu se zeleninou: "Dobrý den, máte shnilou mrkev?" ptá se. "Nemáme," odpovídá prodavač a zajíc odchází. Druhý den přijde znovu a ptá se: "Máte shnilou mrkev?" "Nemáme," odpoví prodavač. Tak se to opakuje celý týden, až zajíc přijde poosmé a ptá se: "Dobrý den, máte shnilou mrkev?" Prodavače to už naštve a povídá: "Ano, představ si, zajíci, že máme." Zajíc vytáhne z kapsy legitimaci a povídá: "Obchodní inspekce."

Malá stonožka přijde s maminkou do prodejny obuvi. A mrňous pláče: "Mami, prosím tě, nekupuj mi zase šněrovací."

Přijde kohout do porodnice a sestřička povídá: "Blahopřeji, je to vejce."