VTIPY

ŠNECI : VTIPY : TRUBKA

Zvířata

Na dveře chlívku zaklepe vlk a povídá: "Kůzlátka, děťátka, otevřete vrátka! Ja sem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla!"
A ze vnitř se ozve:"Di někam vlku! My sme sirotci."

Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví: "Když mě pustíš, splním ti tři přání."
Než se rybář vzpamatuje, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: "Nepouštěj ji, kecá!"

Povídá slepice kuřatům:"Kdyby váš táta viděl, jak pořád zlobíze, tak by se na grilu otočil!"

Škola

Žák:"Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou." Učitel:"To už je potřetí. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ní poznámku!"

Syn povídá tátovi:"Tati přeložili mě do zvláštní školy." "Výborně synku, když na to máš tak studuj!"

"Nováku, na vaší lavici je 7 much, když jednu zabijete, kolik jich tam zbyde?" "Prosím jedna, ta mrtvá. Ostatní uletí."

Rodina

Manžel:"Hele, stará, už si někdy viděla slepici štěkat?" Tak se podívej do zrcadla...