Moje stránka><
-Úvod :P -Králíček Tokki ^^ -Vtipy XD

Tady najdeš moje oblíbené vtipy ENJOY!

O zvířatech

Na dveře chlívku zaklepe vlk a povídá:"Kůzlátka, děťátka, otevřete! Já sem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla! "A ze vnitř se ozve:"Di někam vlku. My jsme sirotci..."

Přijde medvěd za zajíčkem:"Pojď na diskotéku:"-"Nejdu ještě tam mně malého někdo zmlátí."Medvěd ho přemluví, u vchodu zajíček uvidí velblouda a uteče:"Nikam nejdu mně neochráníš, podívej, jaké boule udělali koňovy!"

Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví:"Je krásný, odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno," odpoví papoušek.

Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude? Jedna, ta mrtvá. Ostatní uletí.

O škole

Žák:"Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou."Učitel:"To už je potřetí. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ni poznámku!

Tati, přeložili mě do zvláštní školy. Výborně synku, když na to máš, tak studuj.

Chlapec ve třídě dostal za úkol napsat krátké pojednání o rození dětí. Zeptal se doma, jak se narodil a rodiče mu řekli, že ho přinesl čáp. Ptal se tedy, jak se narodily oni, a oni zase, že je přinesl čáp. Stejnou odpověď dostal i na narození babíčky a dědečka. O pár dní později předal chlapec učiteli pár stránek papíru. Učitel se zmateně zarazil, když přečetl úvodní větu:"Napsat tuhle zorávu bylo velmi obtížné, neboť v naší rodině nedošlo k normálnímu narození dítěte za tři generace.

Na rodičovském sdružení:A nezlepšil se náhodou můj syn? Ale jistě, váš podpis již falšuje daleko lépe.

Nechci vás strašit pane učiteli, říká student pedagogovi, ale tatínek říkal, že jestli nezačnu nosit lepší známky, dostane někdo pěknej výprask.

O rodině

-hele stará, už jsi někdy viděla slepici štěkat? -Tak se podívej do zrcadla...

"Maminko, maminko, tatínek je zase opilý"? "A jaks to, dceruško, poznala?" "Je v koupelně a holí zrcadlo..."