Zpět na seznam stránek

Chceš se zasmát?

Kreslení */* Vtipy

O blondýnkách

Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá druhé: "Tak co?" "Ále nikde nic.." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."

Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Čtvrt na čtyři." Blondýnka nevěřícně kroutí hlavou a říká: "To je divné. Ptám se na to už celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."

Blondýnka je v muzeu a rozhlíží se kolem sebe, až narazí do stolku s vázou. Váza spadne ze stolu a rozbije se na kusy. Hned je na místě rozzuřený hlídač a řve na blondýnku: "Ženská jedna nešťastná, ta váza byla z 15. století!" Blondýnka se chytne za srdce a oddychne si: "Uf, já se bála, že byla nová!"

O Chucku Norrisovi

Jediný důvod, proč růžová barva ještě existuje, je ten, že Chuck Norris je barvoslepý.

Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno, že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti, co mu jsou nejblíž.

Chuck Norris dokáže rozplakat cibuli.

O Pepíčkovi

Farář se ptá Pepíčka: "Modlíte se před jídlem?" A Pepíček: "No, jen když máme jíst houby, co nasbíral táta."

"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala, že kdo nebude mít domácí úkol, tak ať se tu ani neukazuje."

Jednoho rána jde Pepíček s babičkou nakupovat a vidí na zemi 500 Kč. Ihned se pro ně sehne, ale babička ho zastaví: "Pepíčku, ze země se nic nezdvihá!" Pokračují v cestě bez 500 Kč... Najednou babička uklouzne, spadne na zem a naříká: "Pepíčku, pomoz mi!" A Pepíček: "Co je na zemi, to se nemá zdvihat!"