Chceš se pobavit?

Želvy :: Vtipy

Pepíček

Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole? Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí ukol tak ať se tady ani neukazuje

Pepíček si hraje s vláčkem, vykřikuje blbečci z leva a potom z prava. Maminka ho slyšela a řekla ať de na dvacet minut do kouta. Po dvaceti minutách si de zase hrát a vykřikuje blbečci z leva a potom z prava ale honem kvůli tý kr**ě máme dvacet minut zpoždění.

Pepíček se probudí a brečí maminka k nemu příde a ptá se co se děje, Pepíčku? Když mě se zdálo že hořela škola.Maminka: Ale to byl jenom sen Pepíček: No právě.

Blondýny

Víš jak zabavíš blondýnu. Postavíš ji před zrcadlo a řekneš ji:"hraj kámen nůžky papír a až vyhraješ tak zase přijď."

Říká blondýnka manželovi: "Běž zalít zahradu." Manžel říká: "Vždyť tam prší." Blondýnka odpoví:"Tak si vezmi deštník."

Víte, co je blondýnka na gymnáziu? Ne? Vzácná návštěva.

Chuck Norris

Chuck Norris kopnul kiklopa mezi oči.

Chuck Norris dokáže vypít vodu z kohoutku na ex.

Chuck Norris si postavil chatu ve který se potom narodil.