zpět na seznam stránek
Můj pes Ben::: vtipy::: stranka

Tady se pobavíš

Pepíček

U večeře se chlubí Pepíček tatínkovi: „Tati, zbavil jsem babičku zlozvyku, už si nekouše nehty!“ „To jsi hodný kluk, a jak se ti to povedlo?“ „Zakopal jsem jí zuby na zahradě!“

„Pepíčku, skloňuj slovo chléb."„Kdo, co? - Chléb."„S kým, s čím? - Se salámem."„Komu, čemu? - Mně."

Příjde Pepíček domů a povídá:"Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z Fyziky.- Máma: "Opravdu?"Pepíček: "Neee, jen si to představ.."

Zvířata

Víte, proč má čáp dlouhé nohy?Aby ho žáby nemohly kopat do zadku.

Potkají se dva šneci a jeden říká tomu druhému:„Představ si to, před půi rokem mi utekla žena i s dítětema já je ještě táááámhle vidím.“

Sedí žába na studni. Kolem jede princ a už z dálky slyší žábu volat:„Jestli mě políbíš, tak něco dostaneš.“¨Princ neváhá ani vteřinu a žábu políbí. A ta okamžitě reaguje:„Dostaneš ekzém.“

Škola

Malý chlapec stojí v poli a radostně pozoruje rudý obzor.Kolem jde pocestný a říká: "To je nádhera! Taky Tě tak těší ten západ slunce?""To není západ slunce. To hoří škola!"

Pepíčku, řekni dvě zájmena."Kdo, já?""Výborně, Pepíčku."

Při hodině tělocviku si žáci lehají na záda a napodobují jízdu na kole. "Pavlíku, proč necvičíš s ostatními?" "Zrovna jedu z kopce."