Moje oblíbené vtipy

Florbal ::: Vtipy ::: Rozvrh

černý humor

Babica:Dobrý den páni židi! Uvařil jsem vám hamburgery Židi:Ne né! To je moc kalorické.. Hitler:Nebojte to se spálí..

Jdou malomocní do školy a jeden říká:"Tak co nám odpadne dneska?"

Bartošový se stýskalo po studentských letech a tak si chtěla zavzpomínat na život na koleji

Iveta Bartošová se chystá vydat novou desku. Podle posledních informací je prej slušně rozjetá

Policajti

Policista staví řidiče a říká mu: "Pane řidiči, už posedmé vás stavím a říkám vám, že ztrácíte náklad." "A já vám už posedmé říkám," odpovídá řidič, "že je námraza a já sypu silnici."

V čekárně u lékaře sedí 50 policistů. Vyjde sestřička a říká: "Tak pánové, půjdete po čtyřech." Šerif vyskočí: "Já jdu první," sehne se a jde po čtyřech.

Ptá se příslušník policie při kontrole řidiče: "Na co vozíte, pane řidiči, s sebou housle?" "Ty používám tam, kde je zákaz troubení!"

Sprostý

Přijedou Jebalovi do hotelu a hlásí se na recepci: "Dobrý den, já jsem Jebal s manželkou. Toto je můj syn, taky Jebal, se svými dětmi."Recepční: Mně je celkem jedno, kdo s kým jebal, já vás zapíšu jako jednu zku...... rodinu."

Poztižená dcera přijde za matkou a praví:"maminko, dnes mě oslovil muž". Maminka se otočí, koukne na dceru a povídá:"a copak ti řekl srdéčko moje?"uhni pi.."

Já:"jedu v létě na Jamaiku pích.. černošky." On:"ale černošky prej maj rády velký ču...."---"a to já jsem"