Tancování::: Tady se zasměješ::: Bruslení

Tady se zasměješ

Pepíček jezdí v parku na kole. A neajdnou křičí:"Mami já jezdím bez rukouuuuu." A pochvíli zase křičí:"Mami já jedu bez žubůůůůů."

Pepíček potká žábu a tu mu říká:"Polib mě a něco dostaneš." Pepíček žábu políbí a žába odpoví:"Dostaneš ekzem."

Pepíčku, proč si včera nebyl ve škole? Vy jste říkala, že kdo nemá domácí úkol, tak ať se neukazuje ve škole.

O škole

"Honzíku, řekni mi dvě zájmena." Honzík řekne:"Kdo? Já? "Výborně." Odpoví pan učitel.

"Tak co Michale jak dopadlo vysvědčení?" Ptá se maminka. Michal odpoví:"To je přece jedno, hlavně že jsem zdraví."

"Proč jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jsem vyšel pozdě z domu." "A proč jsi nevyšel dřív?" "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív."

O Zvířátkách

Potkaj se dvě kočky. Jedna povídá: "Ahoj!" A druhá odpoví:"Meeee!" "Co prosím tě blbneš?" "No co, učím se nový jazyk."

Jsou dva hadi a jeden se ptá:"Franto, sme jedovatí hadi?" "Ne proč?" "Uf, to se mi ulevilo, protože jsem se před chvilkou kousla do jazyka."

Černoch přijde do obchodu s papoušken na rameni a prodavačka praví: "Je krásný, odkud ho máte?" "Z Afriky tam je jich plno." Opoví papošek.