moje oblíbené vtipy

koza domácí _ moje oblíbené vtipy _ co jedí kozy _

o škole

Náš učitel na klavír s oblibou říkává: „Bacha na Bacha!”

Učitelka v zeměpise: „Kde je Česká republika, Fero?” Snědý žák se domnívá: „Někde za Prahou?”

Nová paní učitelka říká své třídě: „Teď se mi pěkně představíte. Třeba ty, chlapče, jak se jmenuješ?” „Já jsem Prokop Buben.” „To mě nezajímá, pověz mi, jak se jmenuješ.”

o blondýnkách

Jdou dvě blondýnky a třetí říká: „Z nás čtyř by byla dobrá pětice. A kdybychom si ještě rezervovali stůl pro šest, najedli bychom se jako sedmé v osmém nebi na devátou...”

Blondýnka vyleze ze sešrotované Fabie a křičí na instruktora: „A na co mám teda nárazník, když s ním nesmím nabourat?!”

Mladá blondýnka na přechodu málem srazila muže. Ten na ni řve: „Ty nemáš brzdy, huso?!” „Ne, řidičák.”

o doktorech

Řekl jsem svému doktorovi, že jsem si zlomil ruku na dvou místech. Řekl mi, abych přestal chodit do těch míst.

Doktor si dělá starosti o moje zdraví." "A co ty na to?!" "Co je mi po jeho starostech."

Doktor: tedy pane Horáček, vy jste jak řípa! - Príma, tak zdravý? Ne , samý cukr,cukr,cukr!

o pepíčkovi

Učitelka se ve škole ptá: "Která země leží vedle USA" Přihlásí se Pepíček: "USB".

Pepíček dostal k narozeninám granát a byl z toho celej pryč.

- "Pepíčku, kde leží Trója?" - "Mezi dvójou a čtýrou," odpoví Pepíček.

zpět na úvodní stránku