Společný život želvy, králíka a psa :)

Zvěřinec ::::: Vtipy ::::: Music

super vtipy

o smrti

Přijde kostlivec do baru a říká : "Pivo a hadr."

Poslední den v roce. Odsouzenec je veden na smrt. Ale je nadmíru veselý, dokonce si prozpěvuje a radostně poskakuje. Když dorazí ke špalku, kat si ho nechápavě prohlíží a nevěřícně se ho zeptá: "Člověče, víte vy vůbec, co vás čeká?" "No jasně! Konečně budu na Silvestra pořádně sťatej!"

Víš, kde je největší sranda? Na hřbitově. Položej tam přes tebe dvoumetrákovej kámen, na kterým je nápis: "Budiž ti země lehká."

o policajtech

Dva policisté stojí na křižovatce a jeden povídá druhému: "Poslouchej, včera jsem viděl slepého, jak si čte noviny." "Nekecej, určitě si jen prohlížel obrázky."

Jdou dva policajti po chodníku a jeden spadne hubou do hovna. Zvedne se, utře si pusu a povídá: "Fuj, ještě že jsem do toho nešlápl."

V čekárně u lékaře sedí 50 policistů. Vyjde sestřička a říká: "Tak pánové, půjdete po čtyřech." Šerif vyskočí: "Já jdu první," sehne se a jde po čtyřech.

Policajt hází do kopřiv papíry. Přijde k němu druhý a říká: "Proč házíš ty papíry do kopřiv?" "Ale, velitel mi nařídil, abych ty tajné dokumenty spálil."

o Pepíčkovi

Pepíček je v parku a jezdí na kole. Volá na maminku: "Já jezdím bez ruuukkoouuu." Po chvilce volá znovu: "Mami, já jezdím bez žžžuuubbbůůů."

"Tak co, Pepíčku,jaký je váš nový učitel?" "Hodný a zbožný, tati." "Zbožný???" "Ano.Při každé mé odpovědi jenom říkal: Pane bože, pane bože."

Maminka Pepíčkovi: "Zase si na tebe stěžovala učitelka." Pepíček: "Co proti mně pořád má! Vždyť už jsem ve škole týden nebyl!!!"

Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se: "Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?" "Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá."