HIP HOP ::: Vtipy ::: Fotogalerie

FOTOGALERIE

Ahoj, tady je fotogalerie k mé 1. stránce o HIP HOPU. Budou zde fotky, tabulky ohledně tréninků a soutěží a informací o našem kroužku:).

Rozvrh tréninků

začátekkonec
úterý17:0018:30
čtvrtek17:0018:30

-Trénujeme v tělocvičně ve Fabričce Český Krumlov :)

Taneční skupina roku

Taneční skupina roku patří mezi nejpopulárnější taneční soutěže v ČR. Soutěže se účastní taneční skupiny, které předvedou svou choreografii. V této soutěži vystupují taneční styly jako například Hip Hop a Lockin

Historie Street dancu

Street dance, nazývaný také pouliční tanec je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Začal se objevovat ve Spojených státech v roce 1970. Pod tento pojem patří taneční styly jako: Breakdance, Popping, Locking, Hip Hop new style,House dance a C-walk.

Další soutěže

Street Dance Kemp, Beat Street, Dancefloor Attack, Tanečník Roku - my CITY my STAGE, Děti fitness