Úvodní stránka * * * Vtipy * * * Fotogalerie

VTIPY PRO RADOST

Vtipy o škole

1. Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: ,, Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: ,,Učit, nečuchat!!!"

2. Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet.

3. Matka telefonuje učitelce: "Prosím Vás, nedávejte dětem úkoly z matematiky, ve kterých stojí láhev piva 1,80 Kč. Manžel nemohl celou noc usnout!"

4. Učitelka: Každý kdo odpoví na otázku kterou teď položím správně může jít domů. Jeden kluk vyhodí svůj batoh z okna. Učitelka: Kdo to byl?! Kluk: Já! Odcházím totiž domů.

Vtipy o Pepíčkovi

1. Pepíček přijde do lékárny a zeptá se: ,,Máte něco na bolest?" ,,Co tě bolí?" ,,Ještě nic, ale táta si čte moje vysvědčení.

2. „Pepíčku, skloňuj slovo chléb." „Kdo, co? - Chléb." „S kým, s čím? - Se salámem." „Komu, čemu? - Mně."

3. Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."

4. Paní učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: "Kdopak mi řekne, co to jo?" Přihlásí se Pepíček: "Prosím, prdel." Učitelka nejdřív zrudla pak s brekem utekla ze třídy. Za chvíli vešel do třídy rozzlobený pan ředitel a postaví se před tabuli a povídá: "Může mi někdo vysvětlit, proč jste rozplakali paní učitelku?" "A kdo sem sakra nakreslil tu prdel?!"

Vtipy o blondýnkách

1. Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.

2. Dvě blondýny hrajou šachy. - "Góóól!" - "To neni tenis, ty krávo."

3. Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: "Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." "Tak jo. Pět?"

4. Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!

Vtipy o ženách

1. Žena, která říká: "Nejsem na tebe naštvaná", je to samý, jako když zubař říká: "Nebojte, nebude to bolet."

2. Syn s otcem jdou do ZOO. "Tati, proč ta gorila na nás tak divně čumí?" "Ticho synu, jsme teprve u pokladny."

3. Pozdě večer přechází přes tmavý park osamělá žena, když se ze tmy náhle ozve: "Stát!" Žena se zastaví. "Lehni!" Žena si lehne. "Plazit se!" Žena je tak ustrašená, že se hned začne plazit. Po chvíli se nad ní někdo skloní a s účastí v hlase se zeptá: "Paní, je vám špatně? Já tu sice cvičím svého psa, ale mohl bych vám zavolat doktora!"

4. Muž a žena se srazí v autech. Obě jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo. Když se vysoukali z aut, povídá žena muži:"Tak vy jste muž, to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti." Muž přitakal:"To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!" Žena pokračovala:"A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí." Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět ženě. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou. Ten se jí zeptal:"Vy nebudete?" Načež mu odpověděla:"Ne. Já si počkám na policii."