vtipy Zpět na seznam stránek

Úvodní stránka *** Vtipy *** fotogalerie

Chceš se zasmát?

Vtipy o škole

Ptá se učitel dějepisu: „Co víme o lidech, kteří žili ve starověku?“ „Že už všichni umřeli.“

Otec čte synovu žákovskou knížku: „Matematika pět...“ Prásk, synovi jednu facku. „Čeština pět...“ Prásk mu druhou facku. „Zpěv jednička...“ Prásk mu další facku... Syn: „Ale jak to? Vždyť jsem měl jedničku!“ Otec naštvaně prohodí: „Tak tobě bylo po dvou pětkách ještě do zpěvu?!

Michal se při matematice ptá: Pane učiteli, co je na mém trojúhelníku ABCD špatně?

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: „Přines mi šampon!" „Vždyť jich máš v koupelně spoustu." „Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"

Proč si blondýnky myslí, že je na Měsíci život? Protože se tam v noci svítí.

Víte, proč si blondýnka ani jednou nesedne k počítači? Protože se bojí myší.

Co dělá blondýna ve skříni? No přece poslouchá Kabáty!

Vtipy o rodičích

Anička se dívá z okna a vidí ježka. Zavolá na maminku: „Mami, utekl ti kaktus!“

„Mami, můžu si vzít podpatky?“ Maminka: „Ne!“ „A kabelku?“ Maminka: „Ne!“ „Tak rtěnku?“ Maminka: „Ne.“ „Mami, mně už je 17 let!“ Maminka: „Ne, Jirko, řekla jsem ne!“