MOJE PRVNÍ VEBOVÉ STRÁNKY

Úvodní stránka *** Vtipy *** Fotogalerie

ZÁBAVNÉ VTIPY pro každého

Vtipy o Pepíčkovi

1."Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."

2.Maminka jde s Pepíčkem poprvé do zoo. Od první chvíle, kdy tam vejdou, Pepíček nadšeně výská: "Jéé, opička, mamí, koukej, opička!" "Ticho, Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"

3.Přijde Pepíček ze školy a říká mamince: "Dnes jsem se jako jediný ze třídy přihlásil!" "No to je pěkné, a na co se paní učitelka ptala?" "Kdo rozbil okno ne chodbě!"

Vtipy o blondýnkách

1.Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: "Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." "Tak jo. Pět?"

2.Blondýnka volá brunetce a bruneta se ptá blondýnky: "Půjdeš do kina?" Blondýnka neodpovídá. Bruneta se zeptá znovu: "Půjdeš do kina?" Blondýnka zase neodpovídá. Brunetka se naštve a do telefonu zařve: "Tak půjdeš do toho kina nebo ne?!" Blondýnka odpoví: "Vždyť jsem ti kývala, že jo!"

3.Blondýnka se ráno probudí a vykřikne: "Bože, já nic nevidím!" Potom otevře oči a povídá: "Aha."

Vtipy o policajtech

1.Na policejní stanici zvoní telefon. Po zvednutí se z něj ozve: "Okamžitě přijeďte, právě jsem ho zabila." "Koho?" "Králíka." "Osobo nežertujte, tohle je tísňová linka! A kdo vůbec volá?" "Králíková."

2.Baví se dva policajti a jeden říká druhému: "Víš, jak včera nešel ten proud?" "To bylo hrozný, já zůstal stát dvě hodiny ve výtahu." A ten druhý se pousměje a říká: "To já to měl horší. Já zůstal trčet pět hodin na jezdících schodech."

3.Přijde policajt do obchodu s obuví a prodavačka se ho zeptá: „Jaké máte číslo?“ A policajt odpoví: „158.“