Moje první webové stránky

Moje obrázky .:. Vtipy .:. Fotogalerie

Vtipy :D

• O Pepíčkovi •

Pepíček sedí před školou a brečí. Přijde k němu paní učitelka a ptá se ho: "Co se ti stalo Pepíčku?" Pepíček odpovídá. "Před chvílí tudy šel pan ředitel, uklouzl a zlomil si nohu..." "Neboj se, pan ředitel se brzy uzdraví..." Uklidňuje ho paní učitelka." "Ale o to mi nejde, mě jde o to, že to všichni viděli a já ne..."

Otec se rozčílí na Pepíčka. "Zase jsi dostal pětku z dějepisu!" Pepíček se brání. "Ale tati, za to může Alexandr Veliký!" Tu vykoukne maminka z kuchyně: "Tak si najdi jiného kamaráda!"

Učitelka se ptá Pepíčka: "Máš v kapse korunu, dvoukorunu a dva padesátníky. Když vytrousíš padesátník a korunu, co budeš mít v kapse?." "Díru!"

• O Blondýnkách •

Víte, proč si blondýnky myslí, že je na měsíci život_ Protože se tam v noci svítí.

Víte, jaký je rozdíl mezi blondýnkou a lednicí? Asi třicet stupňů.

Víte, proč blondýnky nemusí chodit na kurz sebeobrany_ Protože je nikdy nic nenapadne!

• O Chucku Norrisovi •

Jednou Chuck Norris kopnul koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy.

Děti se bojí bubáka. Bubák se bojí Chucka Norrise.

Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl raději zpomalit.