tady je sranda

MTB .:. Vtipy .:.Fotogalerie

O blondýnkách

Proč blondýna nedokáže napsat číslo 11?Protože neví, jakou jedničku má napsat první

Víte jak se dá poznat opravdová přírodní blondýnka již ve škole?Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit..

Blondýnka volá brunetce a bruneta se ptá blondýnky: "Půjdeš do kina?" Blondýnka neodpovídá. Bruneta se zeptá znovu: "Půjdeš do kina?" Blondýnka zase neodpovídá. Brunetka se naštve a do telefonu zařve: "Tak půjdeš do toho kina nebo ne?!" Blondýnka odpoví: "Vždyť jsem ti kývala, že jo!

O Chucku Norrisovi

Chuck Norris v dětství nikdy nepomočil postel. Postel se ze strachu pomočila sama.

Jen Chuck Norris vás dokáže uškrtit bezdrátovou myší

Chuck Norris nikdy nedostane infarkt. Jeho srdce není tak blbý, aby si na něj dovolilo zaútočit

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Včichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."

Ptá se učitelka Pepíčka: "Který pták je nejchytřejší?" "Vlaštovka" "Proč zrovna vlaštovka?" "Protože v září, na začátku školního roku, odlétá.