Úvodní stránka *** Vtipy*** Fotogalerie

TADY SE POBAVÍŠ

Přijde Pepíček za maminkou, že ho bolí hlava."Maminka mu odpoví."Víš Pepíčku musíš hodně pít. Pepíček:"Dobře, takže kde je kořalka?

Pepíček sedí ve vlaku a žvýka žvýkačku.Přisedne si k němu stará paní. Po 5 minutách mu stařenka řekne:"To je od tebe moc hezké, že mi tu tolik věcí vyprávíš, ale já jsem hluchá."

Pepíček dostal k Vánocům kolo. Na jaře se rozhodl, že ho konečně vyzkouší. Objede dům a volá na babičku: "Hele, babičko, bez držení." Podruhé objede dům a volá: "Hele, babičko, bež žubů."

O škole

„Časuj sloveso chodím!" řekla učitelka češtiny zkoušenému žákovi.„Chodím... chodíš... chodí..." „Rychleji!"žádá netrpělivá pedagožka. „Běžíme... běžíte... běží...!"

„A copak bude z vašeho syna po dokončení vysoké školy?" „Obáváme se, že pětapadesátiletý chlap."

Matka okřikla dceru, která hodila žebrákovi celou stokorunu: „To mu musíš dávat tolik?!" „Ale, mami, vždyť je to můj třídní učitel!"

O Chuck Norris

V běžné domáctnosti je celkem 2586 předmětů, kterými vís Chuck může zabít.

Chuck Norris se neholí, protože to nejde dolů ani laserem.

Když jde Chuck Norris na červenou, všechna auta stojí.