Maine Faine Vtipy Zpět na seznam stránek

Úvodní stránka *** Vtipy*** Fotogalerie

Maine Faine Vtipy

O blondýnkách

1. BLONDÝNA A BRUNETA SE DÍVAJÍ NA TELEVIZI Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhé už neskočí!

2. BLONDÝNKA V AUTOŠKOLE Zkouška v autoškole: Komisař se ptá blondýny: Jak by jste nám popsala funkci motoru? Ona: "Mohu vlastními slovy?" On: "Ale ano." Ona: "Brmm, Brrmmmm, Brrrrmmmmmmm."

3. BLONDÝNA VE VÝTAHU Výtahem jede blondýnka a bruneta. Najednou se výtah mezi patry zasekne a tak blondýnka začne křičet: "Pomóóóóc!" Bruneta povídá: "Aby nás někdo slyšel, tak musíme křičet spolu.." A tak blondýnka začne křičet: "Spoluuuuuuuuu!"

4. TERMOSKA Chlapík se opíjí v baru, a když už je pořádně nametenej a skoro nevidí, navíc je v baru tma, nakloní se k sousedce, statné ženské, a povídá: "Hele, nechceš slyšet pěknej fór o blondýnkách?" Statná ženská na to: "Teda, než s tím fórem začneš, měl bys něco vědět. Je fakt, že jsem taky blond, měřím metr osmdesát, vážím metrák a jsem profesionální kulturistka. Ta blond dáma vedle mě měří metr pětaosmdesát, váží sto deset a je bejvalá zápasnice. No a ta blond dáma vedle ní měří metr devadesát, váží sto dvacet a živí se kickboxem. Tak co, pořád ještě chceš vykládat ten fór o blondýnkách?" Chlapík mrkne, polkne a pak povídá: "Ne, nechce se mi ho třikrát vysvětlovat."

O pepíčkovi

1.DOMÁCÍ ÚKOL „Pane učiteli, potrestal byste mě za něco, co jsem neudělal?“ „No samozřejmě že ne Pepíčku.“ „Tak to je dobře, protože jsem neudělal domácí úkol.“

2.CO JE NA ZEMI, TO SE NESBÍRÁ! Pepíček jde s babičkou a vidí na zemi bonbón. Chce ho sebrat, ale babička povídá: „Co je na zemi, to se nesbírá!“. Pepíček tedy nechá bonbón na zemi a jdou dál. Náhle babička uklouzne po slupce od banánu a povídá: „Pepíčku, pomoz mi“. A Pepíček odpoví: „Co je na zemi, to se nesbírá!“.

O policajtech

1.KREVNÍ ZKOUŠKA Podroušený řidič čeká v doprovodu příslušníka dopravní policie na výsledek krevní zkoušky. Po chvíli se otevřou dveře a lékař povídá: "Je to negativní, nenašli jsme v alkoholu žádnou krev!"

2.ŠPATNÉ SPANÍ Svěřuje se policista kolegovi: "To je strašné, ta zločinnost a brutalita! Já z těch případů někdy nemůžu usnout, pořád se převaluji na posteli ..." "To já takové problémy nemám. Počítám do tří a pak už spím." "Jenom do tří?" "No, abych přiznal pravdu, někdy i do půl čtvrté ..."

3.OPILEC Policajt zastaví podnapilého chodce: "Člověče, proč jdete jednou nohou po chodníku a druhou po cestě?" "O děkuji, že jste mne upozornil. Už jsem si myslel, že mám jednu nohu kratší!"