Zpět na seznam stránek

Pokus o 1. webové stránky

Úvodní stránka--- Vtipy--- Fotogalerie


ZDE JE POUZE LEGRACE!

IT vtipy

1.Manželka pošle programátora do obchodu: "Dojdi pro rohlíky, a když budou mít vejce, vem jich deset." Programátor přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce?" Prodavačka: "Ano." Programátor "Tak mi dejte 10 rohlíků."

2.Webmaster vyplňuje dotazník: Věk: 25 Výška: 185 Barva očí: #4040FF

3.Wikipedia: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě, jste v háji." Elektřina: "A tak se uklidníme jo?!"

Vtipy o Facebooku

1.Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku?- Nerušte, píšu status

2.Chlapec: (dívá se na záznam blokovaných na fb, uvidí blokované děvče) Proč je ona blokovaná?- odblokovat. Děvče mu hned píše: "AhOj MojenQo, pokecaSh, CmUQ :-Z

3.Facebook je jako lednička.Chodíš tam každejch 10 minut, i když víš, že tam nic není.

O Pepíčkovi

1.Ptá se učitelka Pepíčka: "Který pták je nejchytřejší?" "Vlaštovka" "Proč zrovna vlaštovka?" "Protože v září, na začátku školního roku, odlétá."

2.Pepíček nechce jíst. Matka ho přemlouvá: "Miláčku, budeme si hrát na tramvaj. Ty budeš tramvaj a lžička s polévkou nastupující lidé." Pepíček polyká lžičku za lžičkou. Když už je talíř skoro prázdný, volá: "Konečná, všichni vystupovat!"

3.Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."

Chuck Norris vtipy

1.Když Abraham Bell vynalezl telefon zjistil že má 2 zmeškané hovory od Chucka Norrise.

2.Chucka Norrise uštkla kobra královská. Po 5 dnech strašlivých bolestí ta kobra zemřela.

3.Chuck Norris už je deset let po smrti, ale smrt se mu to neodváží říct.