Volejbal ::: Vtipy ::: Fotogalerie

Teď se pobavíš :D

O blondýnkách

Potkají se dvě blondýnky a jedna zavzpomíná: "Pamatuješ, jak vypli proud, já musela hodinu zůstat ve výtahu?" Druhá odpoví: "Jo já jsem na tom byla ještě hůř musela jsem zůstat hodinu na jezdících schodech!"

Jedna blondýnka před zrcadlem navrhne druhé: "Když uhádneš, kolik mám laků tak ti oba dva dám." Druhá na to: "Já nevím, tři?"

Blondýnka volá brunetce a bruneta se ptá blondýnky: "Půjdeš do kina?" Blondýnka neodpovídá. Bruneta se zeptá znovu: "Půjdeš do kina?" Blondýnka zase neodpovídá. Brunetka se naštve a do telefonu zařve: "Tak půjdeš do toho kina nebo ne?!"

Blondýnka odpoví: "Vždyť jsem ti kývala, že jo!"

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Včichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Pepíček dostane od tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" "Nevím!" "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" "Aha - neříkej, že to je všechno!"

Oznamuje tatínek rodině: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři... Proč brečíš, Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."

O škole

Ptá se učitelka Pepíčka: "Který pták je nejchytřejší?" "Vlaštovka" "Proč zrovna vlaštovka?" "Protože v září, na začátku školního roku, odlétá."

Před školou visí cedule: "Řidiči, pozor, nepřejeďte děti!" Druhý den na ceduli přibylo: "Počkejte si na učitelku!"

Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet.