Úvodní stránka * * * Vtipy * * * Fotogalerie

Chceš srandu

O blondýnkách

Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.

Proč blondýna nedokáže napsat číslo 11?Protože neví, jakou jedničku má napsat první.

Dvě blondýny hrajou šachy. - "Góóól!" - "To neni tenis, ty krávo."

o škole

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet.

Pepíček dostane za trest napsat 100x "Nebudu tykat paní učitelce." Pepíček to napsal 200x, tak se ho učitelka zeptala, proč to napsal tolikrát. Pepíček odpoví: "Jsem ti chtěl udělat radost..."

policajti

Policajt zabil svou tchyni. Před soudem se obhajuje: "To mi přikázala moje žena!" "A jak to vlastně bylo?" "Šla nakupovat do města a řekla mi: Na gauči spí maminka, kdyby na ni sedla moucha, tak ji zab!"

"Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dvě slepice." "No tak je položte na krajnici. Ať je další auta nerozmažou po vozovce." "Ano, rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?"

Děti, jak dělá ovečka? Bee! Dobře. A jak dělá kohoutek? Kykyryký! Dobře. A jak dělá svině? "Dobrý den, silniční kontrola. Vaše doklady, prosím."