Zpět na úvodní stránku

NAŠI PSI...VTIPY...FOTOGALERIE

VTIPY

Tady se zasměješ

Učitelka se ptá Pepíčka "Pepíčku proč pak jsi přišel do školy pozdě?" "Protože jedna paní ztratila tisíc korun" "A ty jsi jí je pomáhal najít že?" "Ne stál jsem na bankovce a čekal až odejde"

"Pepíčku proč si nebyl včera ve škole?" "No vy jste říkala že kdo nebude mít úkol tak ať se tu radši neukazuje."

Oznamuje tatínek rodině: "Rodino, těšte se, letos o prázdninách poletíme k moři "Proč brečíš Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."

Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet

„Zlobil se na tebe tatínek kvůli tomu špatnému vysvědčení?" ptali se chabě prospívajícího žáka. „Ne. Vzal to sportovně. A ten zub se mi stejně kýval..."

Na přírodovědné procházce lesem ukazuje učitel u potoka na ohlodané stromy a ptá se: „Víte, děti, kdo to udělal?" A sborově se ozve: „To my ne, to byli ti z béčka!

Blondýnky

Blondýnka se řítí autem vysokou rychlostí po městě. Zastaví ji policajt, rozčiluje se a říká: "Ježíšmarjá, vy snad neumíte číst nebo neznáte čísla, na značce byla čtyřicítka." Blondýnka se upřímně zděsí:"Cože, číst a číslice, vy jste se zbláznil, v takové rychlosti."