Můj pes Jimmi ••• Vtipy ••• Fotogalerie

Tady se pobavíš :-D

Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?Protože jedna paní ztratila tisícikorunu. A tys jí pomáhal hledat,viď? Ne stál jsem na bankovce a čekal až odejde.

Pepíček nechce jíst. Matka ho přemlouvá: Miláčku, budeme si hrát na tramvaj. Ty budeš tramvaj a lžička s polévkou nastupující lidé. Pepíček polyká lžičku za lžičkou. Když už je talíř skoro prázdný, volá: "Konečná, všichni vystupovat!"

Nechci vás strašit pane učiteli, říká Pepíček pedagogovi, ale tatínek říkal, že jestli nezačnu nosit lepší známky, dostane někdo pěknej výprask.

O blondýnkách

Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.

Proč blondýna nedokáže napsat číslo 11?Protože neví, jakou jedničku má napsat první.

Víte proč blondýnka křičí u počítače? Protože drží myš.

O škole

Učitelka: Každý kdo odpoví na otázku kterou teď položím správně může jít domů. Jeden kluk vyhodí svůj batoh z okna. Učitelka: Kdo to byl?! Kluk: Já! Odcházím totiž domů.

Klepaní na nebeskou bránu. Svatý Petr zakřičí: "Co je?" "Neříká se CO JE, ale KDO JE!" "Bože, zase učitelka!"

Učitel k žákovi: "Kde leží Afrika ?" "Na mapě..."