Můj pes Daisy

Daisy • • • Vtipy • • • Fotogalerie

Vtipy

O škole

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Učitelka: Každý kdo odpoví na otázku kterou teď položím správně může jít domů.
Jeden kluk vyhodí svůj batoh z okna. Učitelka: Kdo to byl?! Kluk: Já! Odcházím totiž domů.

"Vstávej synku, musíš do školy!" "Maminko, já tam nechci,
oni mě tam vůbec neberou, smějí se mi... Opravdu tam musím jít?" "Musíš, musíš, vždyť jseš učitel."

O zvířatech

"Zajíčku, proč máš tak krátké uši?" "Ále, protože jsem romantik." "A kvůli tomu máš krátké uši?" "No jo, včera jsem zasněně poslouchal,
jak krásně zpívá skřivan a přeslechl jsem kombajn."

Chytil rybář zlatou rybku a nahlas dumá: "Budeš na másle se šalvějí, trochou tymiánu..."
Rybka ho přeruší: "Když mě pustíš, splním ti tři přání!" "No tak dobře, chtěl bych abychom měli v parlamentu
jen samé slušné, poctivé a inteligentní poslance." Rybka se smutně podívá a zeptá se: "Říkal jsi na másle se šalvějí a tymiánem?"

Jde misionář po poušti a najednou se před ním zjeví lev.
Misionář se začne modlit: "Pane bože, dej tomu lvovi křesťanské city." A ten lev se postaví na zadní, sepne ruce a říká: "Děkuji ti Hospodine za jídlo, které teď přijmu."

O blondýnkách

Blondýnka volá brunetce a bruneta se ptá blondýnky: "Půjdeš do kina?" Blondýnka neodpovídá. Bruneta se zeptá znovu: "Půjdeš do kina?" Blondýnka zase neodpovídá.
Brunetka se naštve a do telefonu zařve: "Tak půjdeš do toho kina nebo ne?!" Blondýnka odpoví: "Vždyť jsem ti kývala, že jo!"

Blondýnka hraje Chcete být milionářem a na poslední otázku si vybere posledního žolíka a volá přítelkyni, též blondýnce: "Ahoj Marto, tady Katka, hraju
Milionáře a poslední - milionová - otázka je: Který z těchto ptáků si nestaví hnízdo?
Orel, vlaštovka, kukačka nebo bažant?" Marta na beton tvrdí, že kukačka a Katka vyhraje milión.
Když to večer zapíjejí, ptá se Katka: "Marto, jak sis mohla být tak jistá?" A ta ji poučí: "Přece každý ví, že kukačky bydlí v hodinách…"

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: "Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." "Tak jo. Pět?"