EYSHA THE DOG

Moje fenka...Vtipy... Fotogalerie
Zpět na úvodní stránku

Tady najdeš zábavu

Jde Pepíček do Zverimexu a koupí si vydru a neumí říkat r. Vyjde před obchod a tam stojí dva policisti a ptají se:"co to tady tak smrdí?" A PEPÍČEK ODPOVÍ:"VYDVA"

"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."

„Pepíčku, skloňuj slovo chléb. " „Kdo, co? - Chléb. " „S kým, s čím? - Se salámem. " „Komu, čemu? - Mně."

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do zoo. Od první chvíle, kdy tam vejdou, Pepíček nadšeně výská: "Jéé, opička, mamí, koukej, opička!" "Ticho, Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"

O blondýnách

Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí

Dvě blondýny hrajou šachy. - "Góóól!" - "To neni tenis, ty krávo."

Blondýnka hraje Chcete být milionářem a na poslední otázku si vybere posledního žolíka a volá přítelkyni, též blondýnce: "Ahoj Marto, tady Katka, hraju Milionáře a poslední - milionová - otázka je: Který z těchto ptáků si nestaví hnízdo? Orel, vlaštovka, kukačka nebo bažant?" Marta na beton tvrdí, ze kukačka a Katka vyhraje milión. Když to večer zapíjejí, ptá se Katka: "Marto, jak sis mohla být tak jistá?" A ta ji poučí: "Přece každý ví, že kukačky bydlí v hodinách…"

Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet.

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Přijde dcera ze školy domu a povídá mamince: "Dnes jsme měli gynekologickou prohlídku a zjistili jsme, že je jenom jedna panna ve třídě." "Doufám že ty dcero." "Ne, paní učitelka."