MOJE PRVNÍ STRÁNKY

MŮJ PES ADRIN:::Vtipy::: fotogalerie

Tady se zasměješ

vtipy o Pepíčkovi

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Včichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Paní učitelka se ptá Pepíčka"Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."

Paní učitelka se ptá Pepíčka"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."

vtipy o škole

Paní učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Který pták je nejchytřejší?" "Vlaštovka" "Proč zrovna vlaštovka?" ptá se paní učitelka "Protože v září, na začátku školního roku, odlétá."

Pepíček dostane za trest napsat 100x "Nebudu tykat paní učitelce." Pepíček to napsal 200x, tak se ho učitelka zeptala, proč si to napsal tolikrát. Pepíček odpoví: "chtěl jsem vám udělat radost.":)

vtipy o něčem

Víte proč blondýnky vyhazujou hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.

Víte co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti +.

"Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dvě slepice." "No tak je položte na krajnici. Ať je další auta nerozmažou po vozovce." "Ano, rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?"