zvířata .:. Vtipy .:. Fotogalerie

TADY SE ZASMĚJEŠ

Vtipy o blondýnách

Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: "Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." "Tak jo. Pět?"

Víte proč nosí blondýnka k počítači plavky? Aby mohla surfovat ne webu.

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Včichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Přijde Pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení. Tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl!" A Pepíček povídá: "Já také ne, ale včera jsem to našel ve tvých věcech..."

"Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."

O škole

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Kdy tě škola nejvíce osvítí? Když začne hořet.

"Vstávej synku, musíš do školy!" "Maminko, já tam nechci, oni mě tam vůbec neberou, smějí se mi... Opravdu tam musím jít?" "Musíš, musíš, vždyť jseš učitel."