zpět na seznam stránek

můj mazlíček .:. vtipy .:. fotogalerie

TADY SE POBAVÍŠ :-D

O blondýnkách

Jedna blondýna se domlouvá s druhou: „Myslíš, že mám rodičům prozradit, že jsem adoptovaná?“

Proč trvá tak dlouho postavit blonďatého sněhuláka? Protože vyhloubit dutinu v hlavě zabere věčnost.

Potřebujete na pár dní zabavit blondýnku? Dejte jí papír, na kterém je z obou stran napsáno „Prosím otočte.

O škole

„A copak bude z vašeho syna po dokončení vysoké školy?"„Obáváme se, že pětapadesátiletý chlap.

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky:"Smrdí, umývat!!!"Otec odepsal:"Učit, nečuchat!

Kdy tě škola nejvíce osvítí?Když začne hořet.

O zvířatech

Lenochoda okradou tři želvy.Policie se ptá,jak se to stalo.Lenochod říká: Já nevím,seběhlo se to moc rychle.

Jde Karkulka lesem a potká vlka. "Kam jdeš, krávo?""Já nejsem kráva, já jsem Karkulka a nesu babičce bábovku a víno.""Jo, a kde máš košíček?""Já kráva, já ho nechala doma.

"Prosím vás, stihnu vlak ve 14:30, když půjdu přes vaše pole?" ptá se turista. "Ano, a když potkáte mého býka, tak stihnete i ten ve 14:00.

href"= vtipy html