Moje morče *** vtipy *** fotogalerie

HAHAHA

o škole

Tereza přijde pozdě do školy a zrovna se vyučuje čeština. Paní učitelka se jí hned ptá: "Řekni mi větu tázací!" Tereza ji neposlouchala a zmateně říká: "Co že mám dělat?"

Náš učitel na klavír s oblibou říkává: "Bacha na Bacha"

Žáci o přestávce přenesli učitelce stůl. "Kdo v tom měl prsty?" zlobí se kantorka. "Já" řekne kluk s ovázanou dlaní.

o životě

Ve škole: "Děti, je zemská přitažlivoststále stejná?" Žák: "Ne, pane učiteli, na Silvestra je největší"

Slyšel jsem, že v Třeboni byla surově potlačena demonstrace proti vánočním svátkům." "A kdo tam, prosím tě, demonstroval?" "Kapři."

"Haló? volám ohledně toho hlídacího psa, co jsme u vás koupili. Můžete nám poradit, jak to máme zařídit, aby nás pustil domů?"

Zločin

Zlobí se na vězně jeho maminka: "Kdybys byl lepší zloděj, tak bys ukradl mříže a byl bys volnej."

Proč jsou mafiáni v bance? Vyřizují si účty.

U výslechu: "Kolega mi říkal že jste na místě činu hrůzou oněmněl, co mi k tomu řeknete?"