Úvodní stránka *** Vtipy *** Fotogalerie

Srandy kopeček tady

Blondýnky

Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.

Víte jak se dá poznat opravdová přírodní blondýnka již ve škole? Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit.

Říká blondýnka druhé: "Tak co? Udělala jsi autoškolu?" "Ne" odpovídá druhá." "Jak to?" ptá se první. "Protože, když jsem jela ke kruháku, byla tam značka 40, tak jsem ho 40x objela." "A nepřepočítala ses?"

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se: "Děti, kdo si myslí, že je hloupý, ať si stoupne." Včichni sedí, jenom Pepíček se postaví. Paní učitelka se ho ptá: "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" Pepíček: "To ne, ale je mi trapný vás nechat stát samotnou!"

Přijde Pepíček do lékárny a říká: "Máte něco proti bolesti?" "A co tě bolí?" "Ještě nic, ale táta si teď prohlíží moje vysvědčení."

„Pepíčku, skloňuj slovo chléb." „Kdo, co? - Chléb." „S kým, s čím? - Se salámem." „Komu, čemu? - Mně."

O facebooku

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!"

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Chlapec: (dívá se na záznam blokovaných na fb, uvidí blokované děvče) Proč je ona blokovaná?- odblokovat. Děvče mu hned píše: "AhOj MojenQo, pokecaSh, CmUQ :-Z