Zpět na seznam stránek

MOJE PRVNÍ WEBOVÉ STZRÁNKY

MŮJ PAPOUŠEK ... Vtipy ... Fotogalerie


vtipy

O zvířatech

Jak ulovit krokodýla. Potřebujete traverzu, jablko, jehlu, 4 esa gril, maso na gril, matematické tabulky, příručku jak na jelena a židly. Postavíte gril v místě kde žije krokodýl, dáte na něj maso, posadíte se na židly a začtete se do matematických tabulek. Jelikož je to nudné usnete. přijde krokodýl a chce sníst maso, jenže uvidí tabulky a začte se do nich. Jenomže nudou usne a jelikož platí, kdo dřív usne dřív se probudí, probudíte se tedy dříve a začnete křičet. Krokodíl se vzbudí a začne vás honit. Vy popadnete traverzu a utíkáte. Krokodýl vás však dohání a tak odhodíte traverzu a běžíte rychleji. Krokodýl vás však zase dohání a tak hodíte jablko před sebe a jelikož jablko nepadá daleko od stromu, je tam strom a vy na něj vylezete. Krokodýl se sápe za váma, tak mu do oka hodíte jehlu. On zařve oko bere, vyho přebijete čtyřma esama. On řekne to jsem z toho jelen, vezmete příručku jak na jelena a dál už víte.

Jednou takhle letí holub a vidí slepce, tak si řekne bude sranda a upustí hovno. Slepec se mu vyhne. Holub si říká, to není možné a letí pro bratra. Oba upustí hovno, ale slepec se oboum obratně vyhne. Tak zaletí pro celé hejno a naráz všichni spustí palbu, ale slepec kličkuje, kličkuje a ani jedno na něj nedopadne. Co z toho plyne? Že slepec hovno vidí.

Přijde králík ke stánku se zmrzlinou a ptá sše: ,,Máte mrkvičkovou zmrzlinu?" ,,Nemáme, je mi líto, ale máme pomerančovouu nebo vanilkovou..." ,,Ne, ne nashledanou." Druhý den přijde králík znova a zase se ptá, jestli mají mrkvičkovou zmrzlinu. Nemají jí a takhle se to opakuje in další den a 4. den zase se přijde králík zeptat a zmrzlinář říká:,, ano kvůli tobě jsem jí koupil" a králík na to: ,,Hnusná, co?"

O Pepíčkovi

Pní učitelka po prázdninách se ptá dětí, kolik mají kamínků, protože za každé sprosté slovo měli přinést kamínek. Anička:,,Já mám nula kamínků." ,,Výborně Aničko. ,,Já mám dva kamínky" řekl Pavel ,,Tak to se musíš polepšit." Rozzlobila se paní učitelka a najednou se rozzlétli dveře a v nich stojí Pepíček a říká: ,,Pozor p--o vezu štěrk.

Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy, je hrozně nemocný." ,,Vpořádku, a kdo volá?" ,,Můj táta"

,,Ahoj Pepíčku, jaký je váš nový učitel?" ,,Hodný a zbožný tati." ,,Zbožný?" ,,Ano, ůpři každé mojí odpovědi říkal pane bože, pane bože."