Zpět na seznam stánek

Volejbal...Vtipy...Rozvrh Tréninků... Fotogalerie

Tady bude sranda :-) :-)

Pepíček volá radostně na tatínka: „Tati, já už umím psát!“ „A co jsi napsal?“ „To nevím, ještě neumím číst!“

Malý Pepíček přijde domů ze školy: Máma: „Ahoj Pepíčku, tak co, jak se ti líbilo první den ve škole?“ Pepíček: „PRVNÍ?! TO MI JAKO CHCEŠ ŘÍCT, ŽE TAM PŮJDU ZNOVU?!“

„Mami, je pravda, že když někdo umře, zbyde z něj jen prach?“ „Ano, to je pravda Pepíčku.“ „Mami, tak to mi někdo umřel pod postelí!“

O Blondýnách

Blondýnka řídí auto a stěžuje si vedle sedícímu manželovi: "Sleduješ ty neukázněné chodce? Pořád se mi pletou do cesty!" "Nic si z toho nedělej, uklidni se a hlavně sjeď z toho chodníku!"

Do kavárny příjde brunetka a blondýna: Brunetka objednavá u čišníka: "Pane vrchní, přineste prosím dvě kávy." Blondýnka přitaká: "Máš recht, já si dám taky dvě."

Blondýnka telefonuje: "Haló, je tam drogerie? "Ne!" "Tak proč to zvedáte?"

Černý humor

Je to červené a nevotočí se to v předsíni. Co je to??? Dítě s voštěpem v hlavě.

Co je třeba, aby se Beatles dali znovu dohromady? ........ Ješte tři náboje.

Za minutu dvě hodiny stojí na věži Staroměstského náměstí sebevrah a mumlá si pro sebe: "To jsem ani netušil, kolik lidí se se mnou přijde rozloučit."