VTIPY

Úvod stránka   Vtipy   Rozvrh    Fotogalerie

MOJE OBLÍBENÉ VTIPY

Pepíček se ptá maminky: "Maminko, dáš mi tři kačky na lízátko?" " Pepo, proboha, vždyť už jsi velký synek." "No tak mi dej dvacku na pivo."

Pepíček se pta maminky: "Maminko, můžu se dívat na televizi?" Maminka: "Ano, Pepičku, ale nezapínej ji."

"Tak co, Pepíčku,jaký je váš nový učitel?" "Hodný a zbožný, tati." "Zbožný???" "Ano.Při každé mé odpovědi jenom říkal: Pane bože, pane bože."

O blondýnách

Přijde blondýnka do trafiky: „Prosila bych desetikorunovou známku. Kolik budu platit?"

Víte jak se dá poznat opravdová přírodní blondýnka již ve škole?Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit...

Co dělá blondýna zavřená ve skříni? No přeci poslouchá Kabáty.

O Facebooku

Facebook je jako lednička.Chodíš tam každejch 10 minut, i když víš, že tam nic není.

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Mezi chlapy: "Asi se budeme se ženou rozvádět..." "Co se stalo?" "Našla můj profil na Facebooku s dvaceti milenkami."