Úvodní stránka ...Vtipy...Rozvrh...Fotogalerie

Moje vtipy

O zvířatech

Víš, co máš udělat v lese když potkáš medvěda? Nic. Medvěd se postará o všechno sám.

„Paní, zavolejte si toho dotěrného psa, vždyť už jsem plná blech." „Amorku, pojď sem, ta paní má blechy!"

„Z nedostatku jiných možností nám spravoval kohoutek od vodovodu soused, který je zvěrolékařem." „A spravil to?" „No... kohoutek kape dál, ale začal aspoň kokrhat."

O blondýnkách

Ptá se blondýnka v zoo: "Jaktože tu nemáte žádné želvy?" "Protože jste v pavilonu šelem."

Povídá jedna blondýnka druhé: "Já jsem ve svém životě přečetla hodně knih a musím řici, že obě dvě byly absolutně o ničem."

Jak utopíte blondýnku? . . Dejte na dno vany zrcadlo.

O škole

„Ví někdo z vás, kde leží Kuba?" táže se učitel. „Prosím, v posteli s angínou!", odpověděla snaživá žačka.

„Horáčku," vyvolá učitelka žáka, „řekni nám... dvě zájmena!" „Kdo? Já?" vyděsí se on. „No vidíš, že to jde, když chceš. Píši ti jedničku!"

Studente, dělá vám otázka nějaké potíže? Otázka ne, pane profesore, ale odpověď.