MOJE PRVNÍ STRÁNKY

Úvodní stránka::: Vtipy::: Rozvrh::: Fotogalerie

Tady se pobavíš

O zvířátkách

Kohout přikutálel pštrosí vejce a říká sleoicím: Dámi ne že bych Vás chtěl nějak buzerovat, ale podívejte se co umí v cizině

Jde slon kolem rybníka a šlápne na žábu. Žábě vilezou oči a slon povídá: To čučíš na moje nový adydasky.

Zlatá rybka žije v rybníce s krokodýlem. Jednou už toho má zlatá rybka plné zuby a tak povídá krokodýlovi:"Jedu na týden na dovolenou. Tak když někdo přijde, tak mu splň jedno přání jo?"Krokodýl na to, že teda ano. za týden se rybka vrátí a ptá se krokodýla:"tak co byl tu někdo?" "Jo byl. "A co Chtěl?" ptá se rybka. krokodýl:"Chtěl mít vlasy až na zem. Tak jsem mu ukousl nohy".

"Pepíčku proč jsi včera nebyl ve škole?"Vy jste říkala, že kdo nebude mít domácí úkol, Tak ať se tady ani neukazuje".

Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mun trhá třešně a začne řvát:"Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím." "To klidně můžete," odvětí pepíček, "je pár větví nade mnou!"

Maminka Pepíčkovi: "Zase si na tebe stěžovala učitelka." Pepíček: "Co pro ti mně pořád má! Vždyť už jsem ve škole týden nebyl!!!"

O policii

Policista zaslechne, jak si dva mladíci právě říkají vtip. „Víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a hlupákem?" Policista k nim rychle přistoupí, významně točí pendrekem a ptá se: „No tak řekněte, jaký?" Mladík nesměle sdělí: „Žádný..." „No proto!"

Povídá policajt policajtovi: "O nás se mezi lidmi říká, že jsme takoví hloupí, ale já ti něco povím. Tuhle jsem byl na pohřbu a když v tom krematoriu začala hrát muzika, všichni lidi koukali jako jojo. Já byl jediný, co šel pro tu vdovu tancovat!"

Podroušený řidič čeká v doprovodu příslušníka dopravní policie na výsledek krevní zkoušky. Po chvíli se otevřou dveře a lékař povídá: "Je to negativní, nenašli jsme v alkoholu žádnou krev!"