Úvodní stránka     Vtipy     Rozvrh     Fotogalerie

Vtipy

„Jak tě mám, Pepíčku, ostříhat?" „Jako dědečka, s tím prázdným kolečkem uprostřed."

Pepíček se pta maminky: "Maminko, můžu se dívat na televizi?" Maminka: "Ano, Pepičku, ale nezapínej ji."

Maminka říká : "Pepíčku, netahej kočku za ocas." Pepíček odpoví: " Já ji jen držím, ona se tahá sama."

O sportu

Žokej prohrál derby a majitel koně mu vyčítá: "To jsi nemohl běžet rychleji?" "Nemohl. Pravidla přikazují, že musím zůstat na koni!"

Dva starší páni se baví o boxu: "Ta dnešní boxerská generace je generací surovců." "Proč myslíte?" "Oni se mlátí i železem!" "Železem?" "Zrovna včera jsem četl, že jeden druhého srazil hákem k zemi!"

Minule jste říkal, že na fotbal nepůjdete a už jste tady zase. Jenže tentokrát jsem přijel autem.

O škole

Jdou dva eskymáčtí chlapci ráno do školy. "Víš, že ráno ukazoval teploměr dva stupně nad nulou?" povídá první. "To je skvělé," raduje se spolužák, "třeba nás učitel pošle domů, abychom nedostali úpal!"

„Dokud nenapíšeš úkoly, nedostaneš večeři." „A co je k večeři?

„Ví někdo z vás, kde leží Kuba?" táže se učitel. „Prosím, v posteli s angínou!", odpověděla snaživá žačka.