Úvodní stránka     Vtipy     Rozvrh     Fotogalerie

Trochu zábavy :D

O Blondýnkách

1. Blondýnka telefonuje: "Haló, je tam drogerie? "Ne!" "Tak proč to zvedáte?"

2. Víte co dělá blondýnka na přechodu? Krmí zebry.

3. Ptá se blondýnka v obchoďáku: "Jaktože tu nemáte žádné lyže?" "Protože jste v oddělení elektroniky."

1. Paní učitelka vyvolá Pepíčka a ptá se ho: "Já studuju, ty studuješ, onstuduje, my studujeme, vy studujete, oni studují.

Jaký je to čas, Pepíčku?" "Ztracený, paní učitelko."

2. Pepíček potká žábu a ta mu říká - Polib mě a něco dostaneš.

Pepíček žábu políbí a žába mu řekne - dostaneš ekzém.

3. Přiběhne Pepíček za maminkou a povídá:

"Mami, děda se oběsil ve sklepě!!!"

"Proboha to ne!" "Apríl! - ve stodole!!!"

O škole

1. Ve čtvrté třídě se píše písemka z matematiky. Franta pošeptá Karlovi: „Ten učitel je ale blbej.“ Učitel na to zareaguje slovy: „Nenapovídej, Franto, Karel na to musí přijít sám!“

2. Učitel se ptá studenta. „Proč jsi přišel pozdě?“ „Přece kvůli tý ceduli!“ „Jaký ceduli?“ „No tý, co stojí na rohu: POZOR, ŠKOLA!“

3. Paní učitelka se ptá Aničky: „Tak co, Aničko, ukázala jsi doma tu pětku?“ Anička: „Ano, hned jak jsem přišla domů“. Paní učitelka: „A co nato rodiče říkali?“ Anička: „Nic, nebyli doma.“