MOJE PRVNÍ STRÁNKY

Úvodní stránka ... Vtipy... Fotogalerie

Zde se můžeš pobavit!!!

o Pepíčkovi

Povídá maminka Pepíčkovi:"Skloňuj slovo chléb." Kdo co chleba, s kým s čím, s máslem, komu čemu, mně.

Paní učitelka se ptá Pepíčka. "Pepíčku, učil jsi se?" "Ano učil." "A proč tedy máš v tom úkolu tolik chyb?" "Chybami se přece člověk učí."

Pepíček kreslí svého tatínka. Udělámu zelené vlasy, a když se paní učitelka zeptá: " Proč jsi udělal tatínkovi zelené vlasy?" Pepíček odpoví:" Když já nemám plešatou barvičku."

o blondýnkách

Víte proč blondýnka stojí se zavřenýma očima před zrcadlem? Pozoruje se jak vypadá když spí.

Víte proč má blondýnka přiložené ucho ke skříni? Protože poslouchá kabáty.

Blondýnka řídila své auto opravdu špatně. Měla zapnutou navigaci. Po třech minutách se navigace ozve: "Za dvacet metrů zastavte, já vystoupím."

o škole

Ptá se paní učitelka dětí: " Kolik může měřit naše škola?" Na to jí pepíček odpoví: "Přesně sto padesát sedm centimetrů." "A jak to víš tak přesně?" Protože ji mám občas až po krk."

Pan učitel se ptá Karla: "Můžeš mi ukázat Olomouc?" " Ano můžu, ale vlakem tam budete dříve."

"Pepíčku, co udělal jako první věc Karel IV., když nastoupil po svém otci na trůn?" "To co mohl, posadil se."